Стипендии за даровити деца

  Печат

Деца - получатели на специални стипендии

Достижения

Бояна Петрова Пешева

гр. Кюстендил- ул. „Стефан Караджа” № 7, вх.А, ет.4, ап. 12

Първо място в Национален конкурс „Бог е любов” –. Пловдив

м. април 2009 г.

Диана Красимирова Димитрова

гр. Кюстендил, кв.”Запад” бл.3А, вх.Б, ап.38

Първо място в Национален конкурс „Моите детски мечти”-

– гр.София – м. февруари -2009 г.

Иво Йорданов Мирчев

с. Жиленци ул.”Долна махала” № 5

Трето място в Национална олимпиада по история и цивилизация – гр. Ловеч

м. май 2009 г.

Веселин Руменов Алексов

ул. „Димчо Дебелянов”№ 1 ет.2, ап.6

Първо място в трета възрастова група на Международен конкурс за класическа китара „Марин Големинов”- гр.Кюстендил април

2009 г.

Александрина Ивова Александрова

гр. Кюстендил

ул.”Раковски” № = бл.5 ет.1 ап.1

Първа награда в Международен екологичен форум „Сребърна- 2009”- гр. Силистра – м.май -2009 г.

Денислава Николаева Николова

гр. Кюстендил кв. „Запад” бл. 70 вх. А ап.14 ет.4

Първа награда Международен екологичен форум „Сребърна- 2009”- гр. Силистра – м.май -2009 г.

Теодора Анатолиева Станишева

гр. Кюстендил, ул.”Чаталджа” №25

Най- добра състезателка индивидуално волейбол – девойки в Ученически игри 2008/2009 – финали

м. май 2009 г.

Изабела Красимирова Атанасова

Теодора Анатолиева Станишева

гр. Кюстендил, ул.”Стаматов “22

Първо място в Национален конкурс”От

Коледа до Васильовден”

София-

2007 г.

Веселин Руменов Алексов

гр. Кюстендил, ул. „Димчо Дебелянов”№ 1 ет.2, ап.6

Второ място в Международен конкурс за класическа китр “Акад. Марин Големинов”

м. април 2008 г.

гр. Кюстендил

Лилия Калинова Милчова

Гр. Кюстендил

Ул “Цар Симеон І” №25

Трето място в Национален конкурс “Панчо Владигеров”з пианисти и цигулари гр. Шумен –м. май 2008 г.

Валерия Валентинова Гоцева

гр. Кюстендил ул. „Хаджи Йоаким”20 вх.Г, ет. 5, ап. 34

Първо място в Национален конкурс „От Коледа до Васильовден”

гр. София - м. декември 2008 г.

Йоана Красимирова Славева

гр.Кюстендил,

Ул. “Македония”48

Първо място на Национално състезание

По природни науки и екология- Етрополе – ноември 2007 г.

Александър Руменов Борисов

гр. Кюстендил, ул.” Калосия” 5

Първо място на

Национално състезание

По природни науки и екология – Етрополе –

Ноември 2007 г.

Александър Даниелов Филипов

гр. Кюстендил

кв. “Запад” бл.96 ап. 12

Първо място в Трети национален конкурс – пленер по графика и живопис “ Врачанска есен” –2007 г.

Мартин Иванов Милев

гр. Кюстендил

ул. “Млада Гвардия”5

Трето място в Трети национален конкурс-пленер по графика и

Живопис”Врачанска есен”- 2007 г.